| FloreaFlavius a întrebat:

Am un Galaxy 6 Edge dar am acea dunga roz specifica acestor telefoane. Vreau sa ii schimb ecranul si doresc sa aflu daca va aparea din nou acea dunga pe noul display?

Răspuns Câştigător
| Alinuta28 a răspuns:

Daca e specifica telefonului poti schimba oricate ecrane si e posibil sa se strice de tot. E ca si la iphone6 care face probleme la touch. E modelul de vina. Cel mai bine poti incerca sa umbli de la setari si imagini si sa nu se mai vada, nu fa alte modificari daca vrei sa il mai pastrezi