| xGamerZ212 a întrebat:

am un honor 10 lite și am luat un încărcător la 95 de lei de 15w se încarcă un timp,după o luna a început sa facă probleme,sta la încărcat bă se încarcă ba nu, mufa de la telefon nu are nimic (sta pe loc când se încarcă) ce credeți ca se întâmpla? (Încărcătorul nu e original de Huawei)

1 răspuns:
| Blueberry8 a răspuns:

Ti-ai raspuns singur.Folositi incarcatoare originale, nu mai folositi chinezarii sau universale pentru ca nu se potrivesc happy.Ai distrus bateria!