| Cristian_Gabriel_1997 a întrebat:

Am un Iphone 1303 si am contactat o problema: nu se mai aprinde. Am incercat combinatii de taste, l-am conectat la PC si mi-a aparut pe ecran iTunes, l-am descarcat, dar nu se sincronizeaza dispozitivul la PC...stiti cumva ce i-as putea face?

2 răspunsuri:
| Mox112 a răspuns:

SALL,duamne iti scrie cand dai unlock Iphone cu fond gri? si dupa trebuie sa setezi limba, league, natiune etc? daca e asa contacteaza-ma ori aici ori pe facebook:GeorgeRulz
Daca tot ce am scris eu e adevarat inseamna ca ai dat RESTORE(ai sters soft absolut tot ce era pe el)

| Cristian_Gabriel_1997 explică (pentru Mox112):

Acum imi arata sigla Iphone pe fond gri...Inca nu mi-a aparut sa setez data, si ce ai mai spus tu...Ce ar trebui sa fac?