| paulwalkerfan a întrebat:

Am un iphone 4 si la poze când le sterg nu imi apare acel folder cu,, sterse recent" si n-am nici Siri! Am facut toate actualizările si la IOS si la tot! De ce nu-mi apare? Funda?

3 răspunsuri:
| tewutu a răspuns:

Nu toate caracteristicile de pe iphone-uri mai noi apar pe iphone 4 chiar daca ai facut update. Apple trimite diferite versituni de soft pe telefoane chiar daca ai update-urile la zi.

| paulwalkerfan explică (pentru tewutu):

Dar pot macar sa fac in asa fel sa apara chestia a cu pozele sterse?

| tewutu a răspuns (pentru paulwalkerfan):

Daca nu ti-a aparut deja automat nu cred ca ai ce sa faci. Eu am iphone 6 si a aparut direct nu am setat nimic.