| Anonim1900 a întrebat:

am un iPhone 4s cu gevey sim Am pe el iOS 6.1.3 am o intrebare :
Merge sa instalez pe el iOS 7? si sa mai mearga si gevey simul?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Am impresia ca merge!
Am avut un coleg cu o situatie asemanatoare cu un iOS 6, si nu a avut probleme.

Succes happy Sper ca te-am putut ajuta!

4 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Nu cred ca va merge, gevey simul merge pana in ios 6, nefiind inca lasnat oficial iOS7, daca nu merge poti face oricand downgrade la iOS6. Atentie daca nu ai cont de developer iOS7 s-ar putea bloca si vei fi nevoit sa faci downgrade.

| Anonim1900 explică (pentru Andrei1099):

Am instalat iOS 7 pe iPhone 4s cu gevey sim si merge perfect totul! fara nici un fel de problema! ofer ajutor la id de mess roby. x246

| R0co3 a răspuns:

Din cate stiu eu, merge.
O zi buna,
Pa-Pa

| SoftGsm a răspuns:

Salut, sigur merge