| LikeYouBby a întrebat:

care va pricepeti la iphone? Am 4s, E cu gevey pentru ios6.0 si 6.0.1. Mi-am bagat ios 6.1.3 si nu mai imi merge cartela... dar nici nu pot sa intru macar sa il activez sa pot sa il folosesc ca un ipod... ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Era si normal, du-te la service si pune-i sa iti faca iar jailbreak. happy Te va costa totusi, asteapta-te la ceva in genul 100 ron. Ah si. ca chestie, nu mai face tu updateuri de capul tau.

| LikeYouBby explică (pentru Seby90):

Rezolv daca, cumpar gevey pentru 6.1.3? si nu am vrut sa fac update dar am instalat winterboard si mi s-a blocat si alta opiune nu aveam decat sa fac restore, si din mmoment ce am facut restore mi s-a facut si update sad

Răspuns utilizator avertizat
| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Fa-i un downgrade de soft
gasesti maii multe informatii aici : http://www.youtube.com/watch?v=xoLbO4c4l-U
e mai "ieftin";-)