| Cristian7991 a întrebat:

am un iPhone 4s Ios 7 umblam pe app store dupa care am dat sa instalez o aplicatie (retica) si am apasat butonul home dar am observat k nu merge am incercat sa apas si butonul power dar s-a stins ecranu si nu mai porneste.
Daca il conectez la PC il recunoaste iTunes si se incarca sau daca tin apasat butonul home se activeaza siri si pot sa ii dau comanda sa porneasca muzica si porneste dar nu se vede absolut nimic si m-a sunat cineva si nu pot sa raspund sau sa vad cine m-a sunat.
Urgent sau funda

Răspuns Câştigător
| Servicetel a răspuns:

Salut, cel mai bine ar fi sa treci cu el la service pentru o constatare sa vedem exact ce problema are telefonul. Adresa o gasesti aici, http://www.decodariiphone.com/......-5-5c-5s/, constatarea este gratuita si se realizeaza pe loc.

| Cristian7991 explică (pentru Servicetel):

Mersi frumos

| Servicetel a răspuns (pentru Cristian7991):

Cu placere. Funda?