| AwanderingLove a întrebat:

Am un iPhone 6 plus l-am luat de la Media Galaxy si am făcut garanție pentru distrugere. Am scăpat telefonul si l-am înfundat într-un colț, știu ca trebuie schimbată toată carcasa dar dacă le dau telefonul sa mi-l repare, cât ar dura pana mi l-ar aduce?

Răspuns Câştigător
| DubitaDanu a răspuns:

Nu am comandat nimic de la Media Galaxy deci nu pot spune exact. Dar mi-sa întîmplat și a durat undeva 2 săptămîni, deja depinde dacă sunt stricate piese interne.