| xKaNzYx a întrebat:

am luat de la Vodafone un Telefon de imprumut pana vine celălalt de la reparat sa nu stau fara telefon si aici e partea dura. L-am scapat de la nici un metru inaltime si s-a fisurat ecranul. Imi cere ceva contravaloare pentru acesta ca l-am fisurat?
Maine trebuie sa imi ridic telefonul si vreau sa stiu dinainte ce este de facut. Multumesc.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Normal că o să-ți ceară, doar nu ți l-au dat cadou!

| xKaNzYx explică (pentru mihai69):

E un HTC vechi, abia merge oare mi-ar cere mai mult de 50lei?

| Szoke_Robert_1996 a răspuns (pentru xKaNzYx):

Nu cred happy 44lei e nou cam asa cevawinking

| mihai69 a răspuns (pentru xKaNzYx):

Sincer, nu am de unde să ştiu; şi nu prea contează dacă e nou sau nu, ori cât costă prin magazine. E vorba despre ce valoare de inventar are la ei în gestiune.

| Szoke_Robert_1996 a răspuns:

O sa platesti ecranulwinking

| xKaNzYx explică (pentru Szoke_Robert_1996):

E un HTC vechi, abia merge oare mi-ar cere mai mult de 50lei? HTC Desire 310