| floppy98 a întrebat:

Salut tpu.Am un LG G2 caruia cred ca i s-a stricat mufa jack, tot timpul imi apare ca sunt conectate castile (chiar daca nu sunt). Am curatat mufa iar acuma cand intru in aplicatii gen subway surfers, Real Racing 3 etc. imi apare o data ca sunt conectate o data ca nu, se poate rezolva in vreun fel in afara de ai schimba placa flexibila de jack&dock?

2 răspunsuri:
| Vofuse a răspuns:

Incearca sa imtri in sytem recovery si sa dai resetare la setarile din fabrica. Ai grija ca s-ar putea sa pierzi datele. Bafta!

| floppy98 explică (pentru Vofuse):

Am incercat deja.Dar mersii.