| alexandru_6146 a întrebat:

Am un LG OPTIMUS ONE SILVER(P500) si vreau sa pun la fiecare contact o melodie.Stiu ca de la setari nu se poate ca am incercat si sa imi dati o aplicatie sau ceva, nu conteaza ce. FUNDA&VOT!

2 răspunsuri:
| cosminvlad a răspuns:

Pai dai la contacte, trebuie sa le muti in telefon, apoi dai editare contact si iti alegi poza pentru acel contact, melodia, etcetera. Funda?

| alexandru_6146 explică (pentru cosminvlad):

şi melodia de unde o aleg? pot să pun doar poză. Dacă reuşesc dau FUNDĂ!