| EqulibrE a întrebat:

am un Nokia 5230 si mi-am bagat 2 piese noi pe el si cand dau actualizare biblioteca imi da eroare "Fisierul este defect, operatie oprita."Pana acum mergea, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| flaviu1990 a răspuns:

Dai setari din fabrica la tel si incerci dupa aia sa actualizezi biblioteca muzicala

4 răspunsuri:
| JustSkill a răspuns:

Depinde de unde ai descărcat melodiile. Poate fi o eroare de soft. Incearca sa ştergi melodiile şi sa le bagi din nou dacă nu Incearca sa resetezi telenovul sau sa mergi cu el în cel mai apropiat Service Nokia (dacă mai e în garanţie nu o sa te coste nimic).

| EqulibrE explică (pentru flaviu1990):

Am incerca, nu a mers.

| EqulibrE explică (pentru JustSkill):

Le-am sters da le-am bagat tot pe aceleasi.o sa sterg si o sa bag doar 1 si dau atunci actualizare sa vad

| flaviu1990 a răspuns (pentru flaviu1990):

Mersi. si imi pare bine ca am fost de ajutor happy