| Rony56 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 625 si am un card de aproximativ 2 GB in el. Vreau sa imi pun jocuri.XAP pe el care le suporta, dar problema e ca nu imi vede SD Card-ul in Store. Cand dau la Setari imi arata cardul si spune ca nu e nicio problema cu el, dar in Store nu-mi arata cardul.
Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Jocurile intotdeauna se instaleaza in memoria telefonului, pe cardul sd poti doar sa pui muzica, salvarile aplicatiilor, etc.

| Rony56 explică (pentru Jipa95):

Eu am kitul de instalare in sd card si in store îl pot accesa dar nu mi-l arata.

| Jipa95 a răspuns (pentru Rony56):

Doar la telefoanele root-ate ti-l arata.

| Cosminovici18 a răspuns:

Poti pune jocurile pe card doar sub forma de kit-uri de instalare ele se instaleaza in memoria telefonului.

| Rony56 explică (pentru Cosminovici18):

Ma crezi atat de prost? Eu nu gasesc kit-urile ma inteligentule!