| Isys a întrebat:

am un s2 plus si nestiind ce face am revenit la setarile din fabrica pierzand astfel contacte, am instalat whatsapp si nu pot restabili conversatiile si chiar am nevoie de un numar! Ce pot face pentru a recuperaconversatiile? Contul este pe acelasi nr iar cand solicit restabirilea nu imi apare nimic, ajutor urgent! Funda+vot!

1 răspuns:
| Flaviucu a răspuns:

Ai nevoie de numar sau de conversatiile cu acel numar? Numarul il poti recumpera daca ti-a fost salvat pe cartela, daca ai nevoie de conversatiile de la wapp, nu stiu, nu cred ca acel program are un istoric care salveaza conversatiile dupa ce ti-ai restartat tu telefonul.