| Raji_Jawwash_1995 a întrebat:

Am un S6 edge, care atunci cand se incarca, se incalzeste...RAU. Il incarc cu incarcatorul original. Imi puteti da niste sfaturi pentru a nu se mai incalzi?

Răspuns Câştigător
| MihaiKJL a răspuns:

Eu zic sa ai grija cu treaba asta. Am mai avut un prieten cu aceeasi problema si a gasit telefonul plita dimineata (adica ars). Cel mai bine mergi la garantie si le explici problema sau incerci alt incarcator sa vezi daca mai face la fel.

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Nu pot sa iti raspund concret la intrebare...dar iti pot da un sfat. mergi mai bine la service si nu iti baga tu nasul in telefon.