| PuFoS97 a întrebat:

am un Samsung ch@t 322 si am prea mica memoria la jocuri si aplicatii aceasta fiind de 4 mb dintre care 3 sunt ocupati de aplicatiile telefonului care nu pot fi sterse...stitu cum as putea mari memoria la jocuri si aplicatii si alta intrebare am telefonul pe silentios de ce se aude cand este bateria descarcata...va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Amfitria a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa iti cumperi un card de memorie ( de mai multi mb ) si sa iti pui jocurile pe el. In schimb habar nu am care este faza cu bateria descarcata cred ca asa este din setarile lui initiale. happy

1 răspuns:
| PuFoS97 explică:

Multumesc pentru sfat dar eu am card de 8gb in telefon...jocurile se instaleaza doar acolo si de aceea am problema cu memoria