| exTreaMVipEr a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace Plus si mi-am pus sa imi blochez ecranul cu codul pin..Prima data am pus 000 dupa aia am pus niste cifre pe care le-am uitat....Va rog cum pot sa il deblochez funda + vot va rog. Urgent!

Răspuns Câştigător
| UndeadEnigma a răspuns:

O solutie e hard reset-ul din recovery.

3 răspunsuri:
| Craciuneanu_Alexandru_1974 a răspuns:

Trebuie sa il resetezi dar daca e blocar e mai complicat. Trebuie sa il stingi de tot si apoi tine apasat pe butonul de oprire+home+volum up apoi din volum alegi sa dai mai sus sau mai jos.dai pe delete all user(ceva de genul asta) apoi rebot sistem now. Bafta