| GaByScream a întrebat:

Am un Samsung galaxy ACE, pot sa fac ceva sa imi mearga si alte jocuri? De exemplu temple run nu imi merge...pot face ceva sa mearga?

3 răspunsuri:
| MuzicaBooM a răspuns:

Nu e bun telefonul pentru astfel de jocuri din pacate :-(
Si eu am avut un telefon ca al tau

| paulciul123456789 a răspuns:

Salut. nu iti merg unele jocuri pentru ca nu duce telefonul nu are putere sa duca jocul temple run. happy

| Olari_Sveta_1996 a răspuns:

Iti recomant sa intri in magazin play si sa te uiti si sa stergi toate jocurile care leai ster sau stergele pe toate care leai instalate si lasa numai temple ran si-o sa vezi ca merge, la telefonul meu tot se intampla