| GreenWolf a întrebat:

Salut,TPU. Am un Samsung Galaxy Ace2 cu Cyanogenmod si se misca perfect doar ca singura faza pe care nu o inteleg este ca raspunde foarte greu la apeluri.
Spre exemplu, cand ma suna un prieten, ii raspund si trebuie sa astept cam 10 secunde ca sa pot sa il aud, ceea ce nu mi se pare normal.
Cine stie ce as putea sa ii fac si cum sa il fac sa raspunda mai repede? big grin
Funda!

1 răspuns:
| LiviuYOO a răspuns:

Ai incercat sa ii dai reset din fabrica si sa stergi partitia cache?