| lascudaniel a întrebat:

Salut,stie cineva cum sa fac la Samsung Galaxy S II, ca atunci cand ma suna cineva sa nu mai apas pe nimic? deci cand il pun la ureche sa raspunda singur? funda big grin

Răspuns Câştigător
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Aplicatia se numeste Proximity Talk si raspunde automat cand pui telefonul la ureche, ba chiar activeaza loudspeakerul cand iei telefonul de la ureche si iti inchide convorbirea cand pui telefonul cu ecranul in jos pe masa etc.
Pentru alte nelamuriri si probleme ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.
O zi buna!

2 răspunsuri:
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Telefonul nu dispune de aceasta functie ( ma refer la functii incorporate in soft).
Singura posibilitate este sa descarci aplicatia mentionata si de Ovidiu.