| Selciuc_Omer_2000 a întrebat:

Am un Samsung galaxy grand neo plus si l-am sccapat pe jos din greseala si a crapat ecranul foarte urat. Nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta si pe mine? As vrea sa il rapar si nu stiu ce piesa imi trebuie si vreau sa ma coste putin deoarece nu dispun de bani. Eu cred ca a crapat geamul touchscreen dar daca imi crapa acesta cred ca nu mai mergea. Oare ce a crapat: display, geam touchscrensau altceva?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Display-ul este acela la care vezi tu tot ce apare pe telefon iar touchscreen-ul este acela pe care pui degetele. Daca poți să umbli pe telefon este spart doar touchscreen-ul. Iar tu nu ai nici măcar Gorilla Glass. Geamul este acela care îl ai la casă. Și touchscreen-ul trebuie schimbat, nu ai ce să îi faci.

3 răspunsuri:
| Selciuc_Omer_2000 explică (pentru andutzu2000):

Nu este modelu asta. Mie imi trebuie seria i9060i. Daca ma puteti ajuta va rog!

| andutzu2000 a răspuns (pentru Selciuc_Omer_2000):

Oh scuze nu am vazut ca ai scris si ''plus''.