| DamyCorduneanu1998 a întrebat:

Am un Samsung galaxy j7 2017, iar de la o vreme nu ma mai lasa sa inregistrez video. Imi scrie pe ecran"Avertisment. Codecul video este utilizat in prezent de alte aplicatii. Inchideti celelalte aplicatii video activate pe manegerul de activitati si incercati din nou"
Vreau raspuns cat mai repede posibil.

Răspuns Câştigător
| Daniel0808w003 a răspuns:

Este din cauza ca ai ceva activat, de la o aplicatie, adica ai acordat permisiunea de ati utiliza camera.Inchide telefonul si dupa vezi ce efect va avea, daca tot nu functioneaza sterge or snapchat, ori ce mai ai tu gen camere si restul...

| DamyCorduneanu1998 explică (pentru Daniel0808w003):

Am dezinstalat toate aplicatiile (Instagram, messenger, watshapp) si tot imi da erroarea.

1 răspuns: