| Sweety777 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 si am incercat sa folosesc aplicatia S Voice. Cand intru pe ea, imi apare "Say "Hi Galaxy" to wake me up" adica "Spune "Salut Galaxy" ca sa ma trezesti" si dupa ce spun fraza imi spune ca e eroare, tot incerc, dar nu merge, please help!

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

Verifica limba telefonului, si incearca sa pronunti in diferite feluri!

2 răspunsuri:
| Lussy2 a răspuns:

Pronunta in engleza

| Dackvareder123 a răspuns:

Nu spune Hi Galaxy. Apasa pe butonul de jos. Cel cu microfonul.Si intreaba chestii simple.