| Taner13 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 si de la un timp se încălzește repede. De exemplu cand il tin la încărcat si il folosesc (wi.fi,messenger,jocuri) se incalzeste destul de tare. Întotdeauna l.am folosit cand era la încărcat dar nu a facut niciodată asa. Imi puteti da cateva solutii? Se incalzeate in zona acea de la mufa usb.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SIngura solutie este sa nu-l mai folosesti atunci cand incarca. Acesta este motivul pentru care se incalzeste. Poti rula jocuri, dar care NU necesita conexiune la net. Daca mentii

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

OMULEE,cine te-a invatat sa te joci cu el in priza, sau cu wi-fi sua messenger sau orice altceva!?!?!? Distrugi telefonul daca te joci cu el in priza... si se arde placa de baza