| Dumitriu_Cosmin_2000 a întrebat:

Salut, TPU am un Samsung galaxy S4 varianta i9506 l.am scapat si i.am spart lentila camerei, am cumparat o camera noua si am schimbat.o (am cumparat varianta speciala pt i9506) dupa montare cand deschid aplicatia imi spune: eroare la deschiderea camerei! Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Da, deci nu are nicio legatura cu schimbatul lentilei eroarea pe care ne-o zici aici. Din cate imi aduc eu aminte de pe Android, intrii la "manager aplicatii" si dai undeva ceva gen "in curs de rulare, sau aplicatii deschise" si inchizi fortat aplicatia Camera. Apoi incearca s-o redeschizi iar.