| Andromeda20202 a întrebat:

HELPPPP! Telefon Samsung galaxy j7 2016.Telefonul cand a fost cumparat a fost extraordinar pentru nevoile mele.Mai ales pozele ieseau impecabile.L-am scapat pe spate.S-a spart lentila(oglinda ce acopera camera photo).Nu am pus-o la timp s-a stricat si camera photo.Le-am schimbat pe amandoua.Eh.Aici apare problema.Focusul nu mai e bun.Am schimbat camera photo, am cumparat alta de inca 3x.Problema focusului nu s-a rezolvat. Lentila nu prezinta urme de uzura.Motive?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Buna Andromeda20202.
cred ca am mai raspuns la o intrebare ce ai pus in legatura cu telefonul tau.
pe langa faptul ca telefonul a avut un tratament nu tocmai adecvat, eu cred ca ai gresit in alegera facuta cand l-ai cumparat.
e un telefon ce a dat probleme utilizatorilor si in alte privinte. in plus al tau a suferit lovituri si in plus l-ai utilizat asa fara sa il repari la timp.
cel mai bine e sa iei in considerare cumpararea unui telefon cu prestatii mai bune si caruia sa ii dai un tratament mai bun.

| petitconseil a răspuns:

Poate vrei sa zici cauze... daca stii ca ai un lucru bun, cauta sa-l pastrezi in siguranta.Ai fi putut sa il protejezi cu o husa buna, cu o folie de protectie buna, ceva bun se pretuieste de la inceput, nu se repara dupa aceea ca nu mai are nici un farmec.; )

| Andromeda20202 explică (pentru petitconseil):

Nu ti-am cerut sfaturi de cum sa imi pastrez eu lucrurile.Deraiezi de la intrebare. Daca nu ai idee sa raspunzi exact la intrebare mai bine...lasa..cauta alte intrebari