| Gabi_Gabi_1996 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S5 mtk ( Sub baterie scrie " Gt-i9500").
Nu știu ce s-a întâmplat cu el și nu mai merge, când îl deschid rămâne blocat pe ecran" MediaTek" și nu mai reacționează, nu pot intra în recovery mode, se blochează și nu mai pot face nimic până când nu scot bateria. Dacă e softul dus cum aș putea să-mi pun altul?

2 răspunsuri:
| florinmuresan91 a răspuns:

In primul rand e doar o chinezarie ieftina dar daca insisti tine home buton plus volum jos plus power buton simultan si o sa intri in recovery mode de unde o sa ii poti da un factory reset si mai apoi un soft nou daca e cazul

| Zău_Marino_1998 a răspuns:

Salut. Am unu la fel. nu mai ai ce ii face.