| Mitichuta a întrebat:

am un Samsung galaxy s8+ si maine vreau sa-i schimb bateria la sediul Samsung! Tin sa mentionez ca ecranul este spart pe jumatate! Intrebarea pe care mi-o adresez este daca sunt nevoot sa schimb si ecranul odata cu schimbul bateriei! Nu este vorba despre bani, ci despre faptul ca telefonul este invechit si nu ar merita ca ecranul sa fie schimbat

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Schimbi si ecranul doar daca vrei. Nu te obliga nimeni. La fel poti spune si de baterie. De ce o mai schimbi daca telefonul este invechit?

| Mitichuta explică (pentru darrio2007):

E 70 lei cu tot cu manopera. in plus, telefonul nu e rau, mai duce cativa ani

1 răspuns: