| Gabii_Gabriel_1998 a întrebat:

am un Samsung s3 gt-I1900 si cand incerc sa descarc ceva mare de pe magazin play imi da eroarea "jocul nu s-a descarcat din cauza unei erori", dc imi da eroarea asta va rog

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM ce spune acea eroare, sau ce cod/număr are? rolling on the floor

Eventual, precizează aceste detalii, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| itsoft a răspuns:

Sterge memoria cache din aplicatia Magazin Play

| robandu99 a răspuns:

Buna..de obicei din cauza memoriei..jocurile se descarca pe telefon. poate fi si din cauza retelei sau vitezei de internet

| Gabii_Gabriel_1998 explică:

Scz GT-I19300

| Gabii_Gabriel_1998 explică:

Pai i-am dat si reset din fabrica si tot asa face