| King12 a întrebat:

am un telefon Asus zenfone 2 si din luna aprilie incepe actualizarea la noul android 6.0 marshmallow si daca voi trece la noul android 6.0 termenul de garantie va mai fi valabil?

astept raspunsul...

Răspuns Câştigător
| SSJGohan3 a răspuns:

Da iti va vi valabil update-ul apare prima data pentru versiunea globala iar apoi cei raspunzatori pentru telefoanele facute in Romania ii pun certificat iar apoi intra la tine in telefon ca "update" deci iti vei pastra garantiawinking

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, dacă faci update OFICIAL, nu îţi este afectată Garanţia telefonului happy

Toate cele bune!