| AngelKoaka a întrebat:

Am un telefon Huawei P10 Lite și astăzi mi-a căzut și s-a spart carcasa de sticla. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Sa o schimbi.

| AngelKoaka explică (pentru Lioana):

Pai cum dau jos carcasa sparta?

| Lioana a răspuns (pentru AngelKoaka):

Nu tu personal. Du telefonul in service!

| MRBratu a răspuns:

Am și eu un p10 lite, încă nu l-am scăpat pe jos laughing. Am o husa originala pentru el de la Huawei, dar arata mai bine fără. Pe ce l-ai scăpat? Eu l-am scăpat odată pe un fel de gresie, prin gara, l-am scăpat pe fata și nu a avut nimic laughing). Du-l la gsm pentru a-ți schimba sticla, deși nu cred ca se mai poate. Bafta