| CaPoNNe a întrebat:

am un telefon Huawei u8860, problema mea este bateria se descarca extrem de repede daca ma joc sau ascult muzica ma tine maxim o ora spuneti-mi va rog ce sa fac? Dau Funda la cel mai bun raspuns, va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| paulpetrolistu a răspuns:

S-ar putea sa ti se fi umflat bateria, daca o ai de mai mult timp, dar nu e ceva grav

| Birau_Mihail_Marian_Daniel_1994 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un service GSM si cei de acolo iti vor spune exact care e problema!

| Tanase_Andy_1998 a răspuns:

S-ar putea ca o aplicatie sa-ti manance bateria sau ceva de genul...
O idee ar fi sa dai resetare la setarile din fabrica si s-ar putea sa rezolve problema.
ATENTIE:O sa-ti pierzi toate aplicatiile downloadate!
Mai asteapta raspunsuri ca nu sunt sigur ca solutia mea e cea mai buna... >.>