| GabrielGL a întrebat:

am un telefon mi s-a stricat ecranul, se deschide dar nu pot recupera agenda. Ce program imi recomandati, nu pot recupera din cauza ca nu imi ia comanda pe ecran...

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Daca display il poti vizualiza dar nu merge tactil, poti conecta un mouse prin OTG. E un adaptator.
Daca display e negru, ai nevoie de dr fone Android. E de plata. Dar recupereaza datele din telefon cu display defect.
Bafta.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Fa-ti display-ul altfel adio agende. Nu exista programe pentru asa ceva.

| HadesSs a răspuns:

Pai contactele nu le ai salvate pe cartela? Iar pozele si restul cu un cablu de date conectat la pc.

| GabrielGL explică (pentru HadesSs):

Nu pot e ecranul spart... si sunt salvate in telefon nu cartela