| obsesion15 a întrebat:

Hello,TPU! Am un Samsung s4 de o luna si ieri din senin ecranul s-a facut negru. Am redeschis telefonul, se auzea motto-ul sonor de la Samsung,puteam sa vorbesc la telefon, dar nu aparea nimic pe ecran decat negru. Care este cauza pentru care s-a stricat?

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Buna. Incearca sa restartezi, bagi la incarcat stins si dupa il aprinzi. Scoate-i bateria si deschide-l din nou. Daca este nou ai garantie te duci frumos cu el la reprezentanta si il arati. Nu vei platii nimic. Succes cu telefonul!

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Daca mai ai garantie du-l de unde l-ai cumparat sa ti-l repare
O zi buna

Răspuns utilizator avertizat
| nimicitorul a răspuns:

E jaf mai bine imi cumpar un telefon la 6 mil decat unul la 20 si ceva de mil care se strica la fel ca toate.