| andrei755 a întrebat:

Mi-am spart ecranul de la telefon și mi s-a stricat touch-ul. Incă vad ce se intampla pe ecran insa nu pot sa apas pe nimic. Problema este ca am niste date importante pe telefon: daca bag cablul de date in pc trebuie sa dau accept de pe telefon pentru a vedea fișierele. Credeți ca este cumva vreo soluție/program care sa ma ajute? Tin sa precizez ca telefonul este un Lg g4.

2 răspunsuri:
| AdyTHEBoSS a răspuns:

Du-L la reparat și apoi gata

| XYZ02 a răspuns (pentru AdyTHEBoSS):

Un display o sa te coste prea mult mai ales pe un flagship care, ma rog, acum are o varsta.
Poti cumpara un adaptor de genul acesta:https://www.google.com/......ps?/search

Si poti conecta un mouse la telefon, pentru ca merge.
Data viitoare foloseste Google Photos pentru ca este gratis si te scapa si de neplacerile acestea...