| anamimanonim a întrebat:

Am un telefon Nokia6300 si i-am bagat cardul de memorie (pe care l-am primit cand am cumparat telefonul). Mi-a cerut parola, desi eu nu i-am pus nici o parola.
Stiti voi care poate fi parola?

Răspuns Câştigător
| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Daca esti pe cartela Orange codul este 0000. Daca esti la Vodafone codul este 1234 Dar daca esti pe Cosmote nu am nici o idee...dar cred ca este ca si la Vodafone.

| anamimanonim explică (pentru Tataran_Sebastian_1998):

Desi sunt pe Vodafone, nu a mers nici 1234, nici 0000. Eu vorbesc de cardul de memorie. Crezi ca are vreo legatura cu reteaua in care sunt?

2 răspunsuri:
| JoJoJoJoLiNa a răspuns:

0000 de obicei sau 1234 nu mai stiu!