| Viorels125632 a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy J5 2016, şi de cateva zile am inâmpinat o problemă care ma afecteaza destul de tare. Pur si simplu teefonul se incarca foarte greu cam in 5 ore. si normal e se incarca in 2 ore jumate full. probleme cu bateria nu am ma tine ca inainte destul de ok. vreau sa stiu ce pot sa fac sau ce problema are. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Ai ancercat o resetare si vezi pune-l la ancarcat fara sa al folosesti cu 20% la baterie ar trebui an 2 ore max sa fie ancarcat.

| 1918 a răspuns (pentru iwefgOficiall):

"i", nu "a", in ***!

| iwefgOficiall a răspuns (pentru 1918):

Ami cer scuze dar cand eu scriu pe internet scriu repede.

| 1918 a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Cu totii scriem repede. Asta nu e un motiv pentru a scrie gresit.

| Viorels125632 explică (pentru iwefgOficiall):

Am incercat sa il incarc cu un incarcator Nokia. are aceiasi amperi, nu e nimic diferit, tot la fel de greu se incarca. ce mi-a ramas sa ii mai fac este să ii dau reset. o sa anunt imediat dupa ce se inatmplat. mersi de sfaturi

7 răspunsuri:
| 1918 a răspuns:

Probabil incarcatorul e de vina

| Viorels125632 explică (pentru 1918):

Nu stiu frate. nu prea are motive sa fie stricat incarcatorul. adica cand nu mai are baterie telefonul pur si simu il bag la incarcat fara sa stau cu el in priza. m-am invatat minte de la vechiul telefon.

| 1918 a răspuns (pentru Viorels125632):

Poate sa fie de vina mufa