| Capota a întrebat:

am un telefon Vodafone 875 si mi s-a blocat, in sensul ca am introdus modelul gresit de prea multe ori, si am niste poze pe care nu as vrea sa le pierd, cum as putea sa le recuperez? oare cei de la Vodafone pot debloca telefonul?

4 răspunsuri:
| ChrystianSandu a răspuns:

Daca era modelul de deblocare de ecran, atunci intra pe contul Google pe care este telefonul (vezi în colt). Daca este de la pin, atunci intri trebuie codul de deblocare. Daca nu esti pe un cont google, atunci porneste telefonul si apasă pe butonul de volume + si da reset all (pierzi pozele). PS: Daca pierzi programele la Vodafone atunci pierzi si pozele.

| GreyRose a răspuns:

Da. Telefonul poate fi deblocat doar de cei de la Vodafone. Si eu am patit la fel. Pozele nu imi mai amintesc daca se sterg dar aplicatiile se duc cu siguranta. Ai card de memorie?

| Capota explică:

Dar programe care pot sa vada tot ce am pe tel? stiti?

| Capota explică:

Si inca o chestie, cand introduc contul si parola imi zice ca sunt gresite, desi daca intru de pe alt telefon ma pot loga sad