| AntiHero a întrebat:

cum as putea activa datele mobile la telefonul Vodafone smart 4? Dau funda (urgent ^^ )

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Il pui langa pisica când toarce si se activeaza! laughing))

| AntiHero explică (pentru lpavel):

Vorbesti serios frate, de ce iti bati joc? Site-ul asta se numeste toti pentru unul nu batjocura pentru unul asa ca shut up. In plus pisica aia era de 10 ori mai desteapta ca tine.

| lpavel a răspuns (pentru AntiHero):

Sorry dar n-am putut sa ma abtin, tu ca baiat ti-ai pus o poza de profil o pisica laughing)) pana si la fete mai rar asa... laughing))