| POSCHINASEBASTIAN a întrebat:

Am vazut ca se vand foarte scump telefoanele cu flappy bird pe ele. Cam cat as putea lua pe un telefon Alvview A4 are 2luni. Daca stiti pe cineva care cumpara lasati reply. Eu sunt din Targoviste.

5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

rolling on the floor)))))))))

| GuessWho_8056 a răspuns:

Baaaaaa, ati innebunit? flappy bird se gaseste gratis pe 4 shared si multe altele! nu face vreo prostie

| Alextpuro a răspuns:

Daca se vand foarte scump nu inseamna ca si le cumpara cineva.hee hee

| varcolaccc a răspuns (pentru Alextpuro):

Ai fi surprins cat de multi bani baga lumea in telefon care are flappy bird.

| Edy_Dany_1975 a răspuns:

Eu am dat 28 mil pe un tel ..samnsung 2