| stifanelo a întrebat:

an un telefon Allview p6 life.nu detin mai nimic in memoria lui.cand vreau sa instalez. Ceva de max 100 Mb spune ca nu am memorie suficienta.dar el are 6Gb memorie interna.care este problema.ma poate ajuta cineva? dau funda.multumeac anticipiat

1 răspuns:
| Anania_Anania_1996 a răspuns:

Buna problema o are la setari trebuie sa scrie stocare si dai stocare interna adica el tot ce se salveaza pe el muzica poze orice salveaza in memoria externa intelegi?