| LION007 a întrebat:

Ar merita sa-mi cumpar Iphone 5C? Am nevoie de argumente. FUNDAAAA!

2 răspunsuri:
| Bendurlea a răspuns:

Laso draq de funda, prietene daca vrei un telefon care sa te tina cumpara iphone 5 daca vrei un telefon care la primul contact cu pamantul sa ii cumperi sticla noua ia-ti s3-s4.

| TheJokkerYou a răspuns:

Salut amice. Nu cred ca ar merita, in plus este micut, si nu te lua dupa altii. Ti as recomanda in loc de iphone 5C un S3 sau S4, stii, un iphone se strica foarte repede, si nu merita, mai ales ca ii scump. Funda?