| Giocodimano1 a întrebat:

As avea doua întrebări :
1.Care sunt dezavantajele unui iphone 7 replica fidela (as prefera toate dezavantajele)
2.Care e treaba cu contul ICLOUD, dacă nu ai cont nu poți descărca jocuri sau ce?
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| StefanAndrei99 a răspuns:

Daca iti cumperi replica, vei primi un telefon aproape identic cu un iPhone doar la exterior. Ca software vei avea un adroid, probabil unul vechi, cu skin-uri de iOS, care il vor incetini, aplicatiile le vei descarca de pe magazin play nu din App Store.
Semnalul este posibil sa fie slab, camera va fi infinit inferioara fata de cea de la original si plus de asta cei care stiu cum arata un iPhone "legit" si nu fake isi vor da seama ca nu e original si la cum e lumea in ziua de azi, sigur te vor lua la misto.

In locul tau as mai strange bani si as lua un 5s original sau chiar 6, sunt mai bune decat orice replica de iPhone 7.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Calitate mai proasta decât oricare alt telefon luat în aceeași bani. Suport software 0. Garanție 0.

| Hoskero a răspuns:

Nu iti cumpara replica, doar ca sa pari interesant ca de la distanta se vede ca ai iPhone 7.

| Giocodimano1 explică (pentru Hoskero):

Ok ăsta am înțeles dar dacă mi ai putea răspunde la întrebările de mai și sus + dacă merge digi pe el?

| Timpu_Catalin_2001 a răspuns:

Dezavantajele in a.ti cumpara o replica sunt ca majoritatea aplicatiilor nu o sa se deschida, o sa iti dea crash telefonul de nenumarate ori si tot telefonul va merge foarte greu(in afara de senzorul de amprenta care e decent). Si in legatura cu contul de icloud chiar nu stiu dar nu imi pare a fi o problema pentru descarcarea jocurilor daca nu ai cont pe icloud.