| CristianGabriel98 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un iPhone 5S Gold sau un Samsung Galaxy S4. De bani nu este problema, dar care se merita sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| BezeaToxica a răspuns:

Depinde! Daca doresti un telefon pentru jocuri cu grafica high, poate cateva filme, net etc..., pe un display mare, S4 dar daca vrei ceva de ''fite'' cum este iphone 5s, cu care practic poti juca cam tot ce merge si pe s4 dar Iphone 5s are IOS7 care este mai bun decat Android-ul de pe s4 iar IOS nu are ''frumusetea'' pe care o are android(Pe IOS nu iti poti pune Widget-uri sau tot felul fe teme misto, etc...)

Eu zic Samsung Galaxy S4!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Htc One

| hp8510p a răspuns:

Mai ieftin decat cele 2 zise de tine dar mult mai performant ar fi un Samsung Galaxy Note 3

| 2Low a răspuns:

HTC One e foarte bun

| CristinaMaria1987 a răspuns:

S4 bineinteles, nu merita sa cumperi Iphone
http://bit.ly/1j8DPDz (link generat de conversion marketing)

| IulianDornianu61 a răspuns:

Ia-ti tata un HTC one m8 daca nu e pb de bani... e peste iphone 5s si HTC one.

| Wenttmann a răspuns:

Iphone 5s, cea mai buna alegera, Samsung e cel mai prost din gama asta noua, se sparge ecranul la s4 in 2 luni. Daca nu vrei iphone opteaza la HTC ONE M8, nu lua samsungggggggg asculta ce zic, am atatia amici care au spart samsungurile la 1luna dupa ce le-au luat (noi).

| StefanPetru a răspuns:

1. Nu se merita sa cumper iPhone deloc!
2. Decat s4 mai bine s5