| OanaSn a întrebat:

Salut,TPU. As vrea sa imi cumpar Samsung Galaxy J7 Prime. Imi recomandati? Merita banii?
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Depinde de unde il iei. Daca te gandesti sa-l iei de la quickmobile ( singurul unde este pretul mai accesibil ) ti-as sugera sa citesti mai intai pe google ce se intampla daca ai probleme cu garantia la ei.La aproape 1500 lei cat este pe la alte magazine sunt variante mai ok decat j7 prime.Review-urile de pe net despre j7 prime sunt destul de negative deci...

| Ionute2018 a răspuns:

Samsung. Mda. Clar. Daca vrei neaparat Samsung i-ati un a5 2016 asta depinde de banii tai

| OanaSn explică (pentru Ionute2018):

M-am gandit la un a5 dar stiu ca nu ii pot pune card de memorie...si mie imi cam trebuie card de memorie la telefon laughing

| Ionute2018 a răspuns (pentru OanaSn):

Daca vrei card. Iati un HTC desire.Vezi ca sunt destul de bune, sau un LG g3. Depinde ce suma vrei sa dai pe unul.Nexus mai sunt bune. Fara alwiew te rog ca sunt nasoale. unul frumos ar fi Huawei mate 8. Sau Nexus 6 P. Cauta pe net si vezi ce spefificatiiinare sper sa te descurciwinking

| Pool77 a răspuns (pentru Ionute2018):

HTC Desire nici o data.

| DropZone a răspuns:

Eu iti recomand, telefonul este foarte bun..Adica eu am un j5 si merge foarte bine
Adica uite ce specificatii are http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7_prime-8314.php