| Cr7Ionutz a întrebat:

As vrea sa imi recomandati niste telefoane (android) in jurul pretului 550 Ron?
Allview A5 Duo ma cam tenteaza... Cei care aveti acest model de telefon puteti sa-mi spuneti cum se descurca? (mai mult in jocuri...etc )

6 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Eu am prestigio 4020 si f.bun si ieftin. daca la inceput era jale cu bateria, acum dupa vreo 4 luni tine pana la 7 zile.plus ca a cazut pe gresie de cateva ori si n-are nimic.de la alview am tableta, tot buna si aia.ii cam pun in fund firmele romanesti pe cei de la samsung.in fond toate au piese chinezesti.asa ca daca-ti place A5 i-ati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei nu lua in considerare dar mai bine mai astepti si astrangi bani si iti iei ceva frumos cum ar fi Samsung galaxy grand duos big grin dar daca vrei asa ia-ti Allview p5

| Cr7Ionutz explică (pentru anonim_4396):

M-am uitat la galaxy grand duos dar... e cam peste bugetul meu.

| TwiSt1997 a răspuns:

Nu-ti lua a5 duo.Pe asta l-am vrut si eu dar are lag in meniu(il are un prieten)...ai e-boda v100, gigabyte gsmart202 si gigabyte roma r2.Roma r2 e 589 ron pe Oktal.Eu l-am comandat si trebuie sa-mi vina marti.Pe eMAG sau pcgarage e 650 lei.

| Cr7Ionutz explică (pentru TwiSt1997):

Nu prea ma intereseaza lag-ul in meniuri...Pe mine ma intereseaza in aplicatii cum se misca.
Dar a5 nu ar trebui sa se miste mai bine decat telefoanele precizate mai sus? Are procesorul mai bun...Sau sunt doar cuvinte scrise?

| bineproportionat a răspuns:

Salut, mai pui 20 de lei si iti iei un Sony Xperia E, telefon bun, procesor de 1000, design foarte frumos!
http://bit.ly/HMDTbs