| SebastianMarin a întrebat:

As vrea sa ma sfatuiti ce telefon sa aleg.
Samsung galaxy j5 model 2015
SAU
Samsung galaxy j3 2016
Si va rog sa argumentazi raspunsul vostru pentru o funda!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

J5 e mai performant, are o prietena.

| anonimg a răspuns:

Dintre cele 2 as alege Samsung Galaxy J5 deoarece are camera de 13 mp. In rest sunt identice.

| CM7YRE a răspuns:

Http://bit.ly/2gdqI9R Daca stai sa le compari n-ar fi cine stie ce diferente, doar ca J5 are camera ceva mai mare. Au GPU diferit si CPU diferit, dar la benchmark-uri sunt aproximativ aceleasi performante:
https://www.youtube.com/watch?v=KC2QN-NIrXQ
Ia-l pe care iti place mai mult, n-o sa vezi cine stie ce "diferente uriase".

| Romanescu_Victor_1994 a răspuns:

Spun daca ai vreun telefon incearca sa il vinzi si incearca sa cumperi J5 2016 merge super bine, eu il am de pe 20 septembrie anul acesta si ti-l sugerez cu mare sinceritate, (sper ca te-am ajutat)

| RobertSRE a răspuns:

Iti recomand J3 2016