| GIRLBELIEBER a întrebat:

as vrea sa-mi i-au un telefon. sa are INTERNET, SA POATA FACE POZELE CLARE, SI SA POT SA IMI BAG POZE PESTE 280 LIMITA PE ECRAN[CU TACI] am mai avut un tel taci dar era prera simplu unele poze nu ma lasa sa le vad nu ma lasa pe internet chiar daca mil activez si l-am sgariat ca sa imi ia altul acum arata ca...a functionat dar nu asat conteaza conteaza ca imi ia altul as vrea sa stiu ce marca si ceva ceva din calitatile de sus

Răspuns Câştigător
| SDiana2450 a răspuns:

Ce zici de Samsung galaxy s galazys3 si din astea verisoara mea are Samsung galaxy s foarte frumos si are card de memorie de 8 face poze clar

19 răspunsuri:
| strawberry03 a răspuns:

Pai...nu am inteles nimic din ce-ai scrislaughing Cica "taci" rolling on the floor, buna asta!

| GIRLBELIEBER explică (pentru strawberry03):

Tu ai auzit de prescurtari?

| strawberry03 a răspuns (pentru GIRLBELIEBER):

Se pare ca nu-s singura care a observat ca "stii sa scrii"... Tine-o tot asa cu prescurtarile tale de "taci" laughing Cica prescurtarerolling on the floor sau ce prostii ai mai scris tu pe acololaughing

Răspuns utilizator avertizat
| GIRLBELIEBER explică (pentru strawberry03):

Auzi in lumea mea prescurtarile sunt la moda asa i-am dat eu nume.asa ca nu va mai bagati da poate ca am niste greseli pentru ca mam grabit sa scriu dar nu sunt prima si nici ultima...in plus nu stiu ce lunme ai tu da sper ca nu-i tocilareasca

| strawberry03 a răspuns (pentru GIRLBELIEBER):

Auzi mai, in primul rand eu nu am auzit de prescurtarea "taci" la "touch". Si pe deasupra, ai facut niste greseli gramaticale care, zic eu, sunt de rasul lumii. Da, lumea mai gresete, dar din ce-ai scris tu mai sus, e greu sa iti dai seama de mesajul intrebarii. Inteleg sa greseti cand esti in clasele primare, dar ia, zi...cati ani ai? Si nu, lumea mea nu-i tocilareasca. Invata mai intai si intai ce inseamna "tocilaresc". Sa nu fi auzit de cratima la viata ta e deja grav. Atata timp cat traiesti in Romania, trebuie sa stii sa scrii si sa vorbesti. Si ia documenteaza-te ce inseamna "tocilar"winking O zi buna
! Si inchei discutia!

| strawberry03 a răspuns (pentru BadGirl28):

Engleza ca engleza, dar cu romana? Hai nu zau, sunt greseli majore! Dar ma rog, nu vreau sa fac conferinta Doar i-am atras atentia, ca la urma urmei, ea va avea de pierdut, nu eu!winking

Răspuns utilizator avertizat
| MariaOfficial a răspuns:

Ar fi bine daca ai invata mai intaii limba romana! E mai de pret decat "taci-ul" tau! Si nu ma lua pe mine cu injuraturi ca e vai si amar de steaua ta!

| MariaOfficial a răspuns (pentru MariaOfficial):

Intai*

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns (pentru MariaOfficial):

Ei bine touch nu e un cuvant romanesc laughing

| MariaOfficial a răspuns (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Stai calma ca nici tu nu esti mai departe decat ea!

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns (pentru MariaOfficial):

Ce te bagi mai bebe. Ai auzit de trolling?

| GIRLBELIEBER explică:

Mai bine ceream un sfat de la prosti de cat sa cer de la voi care numai stiti sa criticati....doamne face omu niste greseli de parca se sfarseste lumea nu sunt prima da nici ultima...

| Ridman01 a răspuns:

Te-as recomanda sa iei un BlackBerry

| smecheru20 a răspuns:

Daca vrei sa fie poze perfect Nokia purewiew 808 are 41 de megapixeli si e ieftin e doar la 470 si ii poti pune card de 8 gb si faci la poze pana te saturi

| Mooorena a răspuns:

Pacat de limba romana ca e frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat