| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un Nokia e6, stiu e mai vechi dar nu ma dau in vant nici dupa telefoanele astea moderne, dar am auzit ca e6 se strica usor inauntru(cred ca la banda, habar n-am) decat alte telefoane.Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| GabrielGL a răspuns:

Daca vrei un telefon Nokia expre cumparal nou ai garantie daca vrei il poti schimba sau daca nu incearca ceva tot la bugetul care il ai, sunt multe marci bune la bani putini depinde de preferinte...