| vladelvis a întrebat:

as vrea sa-mi iau un Samsung galaxy note 2 de unde imi recomandati sa-l iau de pe net sau direct din magazin? Daca de pe net imi dati si mie un site, si din magazin de unde cosmote, Orange sau Vodafone din Bucuresti si o locatie a acelui magazin. Funda si multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| yourFanta a răspuns:

Daca il cumperi de pe net foloseste emag.ro sau telefonultau.eu sunt cei mai de incredere si au si cele mai bune preturi.

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Cel mai bine de pe telefonultau.eu

| xBest a răspuns:

Eu am cumpărat un Samsung galaxy s3 de pe evomag.ro si zic ca nu am avut nici o problema cu el.

| Ruxy_4054 a răspuns:

E de preferat sa-l iei din magazin, dupa parerea mea, cu toata ca il gasesti mai scump.